SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Vyžití

	zima s ibišky
Za okny je sice sníh a mráz, ale doma to kvete jako o životI   u nás je zima období klidu a ticha. Můžete posedět s přáteli u hořícího krbu, vyhnout se infekční vlně chřipek klidným relaxačním procházkám v blízkém okolí. V případě sněhové nadílky se můžete přímo ze zahrady vypravit na běžky. Svou duši můžete potěšit i výletem turistickým .Zima je i vhodný čas k péči o své tělo. V Domě je neustále k dispozici sauna s následným příjemným posezením v zimní zahradě či u praskajícího krbu, na požádání a za mírný poplatek Vám můžeme připravit detoxikační koupel nohou, či objednat pedikůru, manikůru reflexní masáž nohou přímo u nás. Zajímá Vás Vaše budoucnost, potřebujete udělat zdravotní diagnostiku či něco jiného z tajemné Magie ? I tyto služby jdou zařídit. V blízkém okolí 1,5 km také pracuje  masér. V případě předběžné dohody za vámi přijede masérka i k nám domů – o víkendech. Ve Slavonicích či Maříži si můžete vlastnoručně namalovat hrníček, talířek či misku a odvést jí vypálenou domů.

malování keramiky
Chcete si ověřit své výtvarné schopnosti, udělat nevšední suvenýr a nebo jen strávit tvůrčí čas s dětmi, to vše můžete zažít při malování keramiky !


penízovka sametonohá
Houbaříte v zimě ? V Modleticích při mírné zimě a troše štěstí je to možné!


rybaření na zahradě
K našemu velkému údivu k nám připlaval kapr přímo na zahradu


Celý rok jsou krásné procházky po luzích okolo řeky Moravská Dyje


Od jara až do zámrazu můžete u nás rybařit  .Na řece Moravské Dyji a okolních rybnících.  Povolenka p.Bažantová tel 606743043  Hostenka – Sportlov – Dačice. Zakoupit možno v prodejně tel 384420234 . Asi 300 metrů od našeho ubytování je také soukromý rybník, pro děti i dospělé info: tel 602719690 p.Švec.

Také romantické toulky po krásném okolí na kole Vám dodají potřebný adrenalin. Naší vískou vede přímo trasa na Vídeň. Pozor, kdo čeká, že jsou u nás jenom rovinky bude překvapen.

Naopak krajina je tu plná malý kopců a kopečků, takže cykloturistika je u nás docela náročná.

rybníček u Matějovce
Takový je svět České Kanady mezi hustými lesy se nacházejí malé rybníčkyKomentáře nejsou povoleny

»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa